Jak pracujemy

Jak powstaje Twoja maskotka krok po kroku!

Aby stworzyć idealną maskotkę, każdy projekt ma przydzielonego project managera, który będzie z Tobą w kontakcie podczas całego procesu produkcji/ tworzenia. Będzie prosił/ prosiła o Twoje uwagi lub opinie i prześle kolejne etapy do zatwierdzenia. W ten sposób wyprodukujemy maskotkę, która będzie w 100% zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

BEZPŁATNE PORADY

Produkcja maskotek to nasza pasja, przekonasz się o tym poznając efekt końcowy. Nasz doświadczony personel poinformuje Cię o wszystkich możliwościach wyboru, jak np. rodzaje tkanin, pozycje logo, dostępne rozmiary i możliwości kolorystyczne. Oprócz tego prześlemy informację o tym, jak skutecznie wykorzystać maskotkę w promocji Twojej firmy i jak dzięki niej wygenerować dodatkowe przychody.

PROJEKT MASKOTKI

Jeśli posiadasz już własny projekt maskotki, pokażemy jakie zmiany można wprowadzić, aby z projektu zrobić komfortowy i świetnie wyglądający kostium. Kostium będzie wyglądał dokładnie tak, jak projekt – to nasza specjalność. Jeśli nie posiadasz jeszcze projektu, nasi specjaliści zaprojektują dla Ciebie oryginalną postać, która będzie pasowała charakterem do Twojej firmy lub instytucji

WYBÓR MATERIAŁÓW I KSZTAŁTU GŁOWY

Po zatwierdzeniu projektu (produkcja), nasz project manager przedstawi propozycję materiałów i prześle ją do Ciebie. Możesz wybrać materiały, które Ci odpowiadają. W międzyczasie nasi specjaliści zaczną rzeźbić kształt głowy maskotki i zszywać części ręcznie. Gotowa forma zostanie Ci przedstawiona i dopiero, gdy będzie w 100% odpowiadała Twoim oczekiwaniom, będziemy kontynuować produkcję.

PRODUKCJA – NA PIERWSZYM MIEJSCU JAKOŚĆ

Po zatwierdzeniu formy i ostatecznym wyborze tkanin, nasz zespół 5 specjalistów będzie kontynuował produkcję. Każdy członek zespołu ma swoją specjalizację. Jeden zajmie się opatentowanym obuwiem maskotki, kolejny zadba o części ciała i ubranie a jeszcze inny zajmie się takimi szczegółami, jak oczy czy dobór kolorów i ich cieniowanie, tak by dodać maskotce bardziej realistycznego wyglądu. Te specjalizacje zagwarantują najwyższą jakość Twojej maskotki.

FOTO I VIDEO PREZENTACJA

Po zakończeniu produkcji, jeden z naszych aktorów przetestuje kostium, sprawdzi widoczność i komfort noszenia kostiumu. Po przetestowaniu kostiumu zrobimy zdjęcia i nakręcimy film z maskotką w akcji. Ta prezentacja zostanie przesłana do Ciebie do zatwierdzenia - w razie potrzeby możemy wprowadzić zmiany w ostatniej chwili. Produkcja jest zakończona tylko wtedy, gdy jesteś w 100% zadowolony z wyniku!

DOSTAWA

Po uzyskaniu Twojej ostatecznej aprobaty starannie zapakujemy Twoją maskotkę i wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Wraz z kostiumem wysyłamy do Ciebie dokumenty zawierające porady, jak grać maskotką oraz instrukcję konserwacji. Nie martw się, dokument nie jest zbyt obszerny. Nasze kostiumy są łatwe w użytkowaniu i proste do utrzymania w czystości. Teraz możesz zacząć zabawę!