Zaprojektuj swoją maskotkę

Ponad 19 lat doświadczenia

Stawiamy na jakość!

Świetny wygląd, trwałość i wygodne noszenie

100% SATYSFAKCJI

Gwarantujemy 100% satysfakcji. Twoja maskotka opuści naszą firmę dopiero wtedy, gdy będziesz zadowolony z rezultatu.

NAJLEPSZE W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Produkujemy fantastyczne, trwałe i wygodne kostiumy w przystępnych cenach. Nie zadowalaj się pierwszym lepszym produktem, wybierz kostium najlepszej jakości od Euromascots!

NASZE STUDIO PROJEKTOWE

Jeśli nie masz jeszcze projektu swojej maskotki, bez obaw! Nasi projektanci przygotują go dla Ciebie! W przypadku zakupu maskotki ta usługa jest bezpłatna. Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.

1000+ MASKOTEK

Wyprodukowaliśmy ponad 1000 kostiumów maskotek bardzo dobrej jakości dla zadowolonych klientów z całej Europy i nie tylko. Każda maskotka jest wykonywana ze szczególną starannością i wysyłana do klientów na całym świecie.

Zamów swój kostium maskotki doskonałej jakości już dziś!

Stawiamy na jakość!

Świetna jakość w rozsądnej cenie? Trafiłeś we właściwe miejsce. W Euromascots jesteśmy dumni z produkcji kostiumów maskotek i robimy to w przystępnej cenie. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kostiumy bardzo dobrej jakości w cenie niższej niż konkurencja. Wszystkie kostiumy produkowane są w Europie!

Produkujemy maskotki dla międzynarodowych firm takich jak: Ikea, Audi, Lego and Mc Donalds, ale także dla lokalnych odbiorców: amatorskich klubów piłkarskich czy kempingów. Dla nas nie ma znaczenia, jak dużą firmę reprezentujesz. Każdy klient jest obsługiwany w ten sam sposób i otrzyma kostium najlepszej jakości.

Nasz dział sprzedaży chętnie poinformuje Cię o cenach i szczegółach technicznych. Zadzwoń lub wyślij e-mail już dziś.

Najnowsze produkty

Poniżej znajdziesz przykładowe kostiumy z naszej najnowszej produkcji. Chciałbyś zobaczyć więcej? Odwiedź naszą zakładkę portfolio.

Tijl Mr. Fireworks

Świetny rezultat, fantastyczny kostium i dokładnie taki, jak zaprezentowany w ofercie, nasze podziękowania dla całego zespołu Euromascots.
Bas Brul, Gooise Fireworkshop

De Slodderfox!

Kostiumy zostały dziś dostarczone. Są fantastyczne! Dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę i świetny rezultat.
Malinda van den Berg, Dromenjagers

Szukasz więcej informacji na temat niestandardowych maskotek lub chcesz poprosić o bezpłatną wycenę? Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefon.

Nasi zadowoleni klienci!

Naszymi najlepszymi ambasadorami są usatysfakcjonowani klienci, którzy wybrali najlepszą jakość naszych kostiumów. Dołącz do zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam wykonanie maskotki.